Еко посуд з цукрової тростини - біорозкладний

Еко посуд з цукрової тростини - біорозкладний

Виробники кондитерських виробів або подаєте страви на винос?

На сайті Пакован ви можете купити лотки і контейнери, ланч-бокси, тарілки, стакани, кришки, трубочки з біорозкладного матеріалу - цукрової тростини.

Робіть внесок в екологію, залучайте нових клієнтів і подавайте свій продукт гарно!

Виготовлені з макухи цукрової тростини (багасси), такі лотки за міцністю не поступаються звичним пластику, виглядають в рази естетичний, стійкі до високих температур і після використання розкладаються всього за два місяці.

Для кого?

У фірмових біоразлагающейся лотках можна продавати:

  • Кондитерські вироби;
  • Сухі продукти з постійною температурою;
  • Салати;
  • Будь-які готові страви на вагу (наприклад, в їдальнях або супермаркетах).

Чому тростник краще пластику?

       Натуральний склад тростинного посуду - це гарантія того, що в їжі не опиниться хімічних домішок і сторонніх запахів. Будь-який продукт, що зберігається в пластиці, досить швидко набуває характерний запах, а іноді - і присмак. Особливо це помітно, якщо їду заморожують або зберігають в пластиці. У тростинному контейнері можна навіть розігрівати їжу в мікрохвильовій печі, і вона все одно залишиться «первозданною».

Дослідження в усьому світі формують неприємну картину: в організмі кожної людини присутні частинки мікропластіка і хімічні сполуки, вміст яких перевищує допустимі норми. Це одна з причин розвитку хронічних захворювань і хвороб, викликаних накопиченням в організмі канцерогенних речовин.

        І, звичайно, кожен продукт, упакований в біологічно руйнуватися тару - це величезний внесок в екологію планети. Тростникові лотки і контейнери розкладаються швидко, не створюючи столітніх сміттєвих мас, і в процесі розкладання перетворюються в органічне добриво.

Властивості еко посуду з тростника.

П'ять причин, чому варто обирати еко-упаковку для продажу продуктів:

  • Міцність. Такий посуд не ламається, добре тримає форму навіть при тривалому зберіганні, не розтріскується і не размякает.
  • Витримує температури до +120 градусів. У ній можна зберігати їжу, розігрівати і доводити до готовності в СВЧ-печі. Це важлива якість для продажу готових страв, адже клієнтові не доводиться шукати посуд для розігріву, ваш продукт однаково добре підійде і для покупки додому, і для перекусу в офісі і на навчанні.
  • Це повністю екологічний виріб, безпечне для здоров'я і природи.
  • Ви отримуєте можливість організувати додатковий рекламний хід для вашої компанії, бути в еко-тренді модно. Можна зробити на цьому акцент у своїй рекламі, підкресливши ексклюзивність продукту.
  • Широкі можливості для брендування і продажу фірмової продукції.

Хочете отримати каталог і дізнатися подробиці про упаковку з тростини? Напишіть нам - eco.pakovan@gmail.com Ми продаємо еко посуд з цукрової тростини у Вінниці та по всій Україні.

PAKOVAN.PAKOVAN.COM.UA